Kia Rio
Kia Rio (vm. 2019)
Näppärä ja mukava Rio – erinomainen kauppakassi. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa, juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja, viimeisin huolto 01/26 84tkm
• 2x avain
• Kahdet hyvät renkaat
• Lämmitettävä ohjauspyörä
• 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
• Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
• Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
• Lämmitettävät etuistuimet
• Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
• HAC-mäkilähtöavustin
• luetooth hands-free
• 3,5" LCD-näytöllä varustettu mittaristo
• Audiojärjestelmä 4 kaiuttimella
• Audiosäätimet ohjauspyörässä
• AUX/USB-liitin keskikonsolissa
• Radio/MP3-soitin
• Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
• Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
• Nahkaverhoiltu vaihdekepin nuppi
• Ajovaloautomatiikka (hämäräkytkin)
• LED-päiväajovalot
• Projektiotyyppiset ajovalot kulmavalotoiminnolla
• Ilmastointi
• Lämmitettävä takalasi
• Sisätilanpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin (PTC)
• Sähköisesti säädettävät lämmitettävät sivupeilit
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 86000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 74 kW |
| Huippunopeus | 186 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1 cm3 |
| Keskikulutus | 0 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 0 l/100km |
| Maantiekulutus | 0 l/100km |
| Co2-päästöt | 114 g/km |
| Edellinen katsastus | 1/2025 |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omamassa | 1155 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | CLX-978 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

