BMW 335
BMW 335 (vm. 2016)
Upea 335d Touring – yhdistelmä voimaa, tyyliä ja käytännöllisyyttä. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kk. erillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja, viimeisin huolto 03/26 209tkm
• Navigointijärjestelmä Professional
• 2x renkaat alumiinivanteilla
• 2x avain
• Adaptiiviset Bi-Leb valot
• Nahkaverhoilu Dakota - Black
• Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
• Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
• Panorama lasikattoluukku (kaksiosainen), elektronisesti ohjattu
• Lämmitettävät etuistuimet
• Etuistuinten ristiseläntuki, elektronisesti säädettävä
• Elektroninen tasauspyörästön lukko
• Ikkunannostimet, sähkötoimiset edessä ja takana
• Sisäänrakennettu SIM-kortti
• Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
• Bluetooth handsfree ja USB -liitäntä, sis. Bluetooth Audio Streaming
• Head-Up -näyttö tuulilasissa
• Takaluukun automatiikka
• Älykäs hätäpuhelujärjestelmä
• Kääntyvät takaselkänojat (40:20:40) ja takakyynärnoja
• Automaattisesti himmentyvä taustapeili
• LED takavalot, 3D-näkymä
• Vetokoukku, elektronisesti auton alle taittuva
• Tummennetut taka- ja takasivuikkunat
• Sähkötoimiset ulkopeilit
• Avaimeton moottorin käynnistys
• Business Luxury Varusteet Nahkaverhoilu Dakota; Valopaketti Urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen; Sisäkoristelista Fineline Anthracite, Pearl Chrome korostuksella; Etupuskurin yksityiskohdat, chrome; Takapuskurin yksityiskohdat, chrome; Jäähdyttimen säleikön puolat, chrome; Pakoputken pää, chrome; Luxury -merkintä ulkona etusivuilla; Alumiiniset etukynnyslistat BMW -merkinnällä; B-pilari, Black high-gloss; Ikkunalistat, chrome; Sisätilojen tunnelmavalo, väri vaihdettavissa oranssi/vaalea; Tervetuloa -valo, väri vaihdettavissa white/ cold white; Ilmastoinnin ja radion säätimet, Pearl Chrome viimeistelyllä; Keskikonsolin kromikoriste; Avain kromikoristeella.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 209000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 230 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 148 g/km |
| Edellinen katsastus | 9/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2245 kg |
| Omamassa | 1770 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Muu |
| Rekisteritunnus | CPU-360 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

