BMW 535
BMW 535 (vm. 2012)
Tehokas ja näyttävä 535d M-Sport – vahvasti varusteltu luksusfarkku. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja, viimeisin huolto 01/26 272tkm
• Panorama lasikattoluukku (kaksiosainen), elektronisesti ohjattu
• M Sport paketti
• M Sport -aerodynamiikkapaketti
• Navigointijärjestelmä Professional
• Ovien Soft-Close automatiikka
• Comfort access -avaimeton sisäänkäynti
• Climate Comfort tuulilasi
• 2x renkaat alumiinivanteilla
• 2x avain
• Nahkaverhoilu Dakota
• Xenon-ajovalot
• Mukautuvat ajovalot
• Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
• Lämmitettävät etuistuimet
• Comfort-etuistuimet, sähkötoimiset
• Etuistuinten sähkösäätö muistilla
• Lämmitettävät takaistuimet
• Ristiseläntuki etuistuimiin
• Urheiluistuimet edessä
• Vakionopeussäädin, perinteinen
• Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
• M Sport urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
• Takaluukun ikkunan aukaisu
• Aurinkosuojat takasivuikkunoihin
• Kuljettajan ja etumatkustajan etu- ja sivuturvatyynyt
• Internet-toiminnon kytkentä
• Takaluukun Soft-Close -toiminto
• Surround View -kamerajärjestelmä
• Takaluukun avaus- ja sulkuautomatiikka
• Ilmastointiautomatiikka
• DVD-vaihtaja 6-levylle
• Head-Up -näyttö tuulilasissa
• HiFi-kaiutinjärjestelmä
• Automaattisesti himmentyvä taustapeili
• Sisäkoristelistat Aluminium Hexagon
• Ohjauspyörän lämmitys
• Sähkösäätöiset ja lämmitetyt ulkopeilit
• Automaattisesti himmentyvät sisä- ja ulkopeilit
• Ambient -valopaketti Sisätilan tunnelmavalot - Valaistut ulko-ovien kahvat - Kromikoristeet ulko-ovien kahvoissa - Takamatkustamon lukuvalot
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPysäköintitutkaSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUrheiluistuimetUrheilullinen alustaVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 280000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 230 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Keskikulutus | 6.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 163 g/km |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Kokonaismassa | 2535 kg |
| Omamassa | 1970 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | CSO-438 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

