Suzuki Swift
Suzuki Swift (vm. 2007)
Suzuki Swift – pieni mutta näppärä neliveto. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa, juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
Tästä pääset tutustumaan auton sisätiloihin - https://cloud-fra.insta360.com/share/fra/3F8T1B6y63296z6c0309028864
• Huoltokirja
• Katsastettu 4/2026
• Penkinlämmittimet
• Suomi-Auto
• 2x renkaat
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke
• Neliveto
• Kahdessa osassa (60/40) taitettava takaselkänoja
• Kuljettajan istuimessa korkeussäätö
• Penkinlämmittimet edessä
• Ajotietokone
• Sähköikkunat
• Audion kaukosäätö ohjauspyörässä
• Ohjauspyörän nahkaverhoilu
• Radio + CD-soitin
• Ajovaloautomatiikka
• Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät sivupeilit
• Keskuslukitus kaukosäädöllä
• Takapuskurissa halkeama
Ajoneuvon varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2007 |
| Mittarilukema | 203000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 67 kW |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.3 cm3 |
| Keskikulutus | 6.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Co2-päästöt | 151 g/km |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 400 kg |
| Kokonaismassa | 1525 kg |
| Omamassa | 1135 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | FIH-418 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

