Audi A7
Audi A7 (vm. 2011)
Huippu hieno A7 maukkailla varusteilla ! Suomiauto, tehoa ja tyyliä kohtuu hinnalla. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa, juuri sinulle sopivilla kk. erillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja
• Suomiauto
• Avaimeton käynnistys
• Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
• Ilmastointi (Automaattinen)
• Keskuslukitus (Kaukosäätöinen)
• Sport Nahkasisusta
• Navigointijärjestelmä
• Penkinlämmittimet
• Pysäköintitutka eteen ja taakse
• Start-stop-järjestelmä
• Sähkökäyttöiset ikkunat
• Sähköpeilit
• Sähkösäätöiset istuimet (Muistilla)
• Sähkötoiminen takaluukku
• Urheiluistuimet
• Vakionopeudensäädin (Perinteinen)
• Kaadettavat takaistuimet
• Audio-sisääntuloliitäntä, Bluetooth, CD-soitin, Matkapuhelinvarustus, Radio, USB
• Ajonvakautusjärjestelmä
• Isofix-valmius
• LED-päiväajovalot
• Xenon-ajovalot
• Mäkilähtöavustin
• Kahdet renkaat Kevytmetallivantein kesä 20", talvi 19"
• Monitoimiohjauspyörä
• Ajotietokone
• Sadetunnistin
• Urheilullinen alusta
• Vetokoukku (esiintaittuva)
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalot
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Coupe |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2011 |
| Mittarilukema | 226000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 220 kW |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Keskikulutus | 8.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.6 l/100km |
| Co2-päästöt | 190 g/km |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2335 kg |
| Omamassa | 1860 kg |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | GJO-844 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

