Audi A4
Audi A4 (vm. 2010)
Siisti ja näppärä Audin farmari, jossa reilusti tilaa arjen tarpeisiin. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kk. erillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Kats. 16.04.2026
• Huoltokirja, viimeisin huolto 10/25 280tkm
• Tutkat takana
• Lohkolämmitin
• 2x renkaat alumiinivanteilla
• Suomi-Auto
• Xenon plus -kaasupurkausvalot
• Sadetunnistin
• Ilmastointi, automaattinen
• Alas taitettava jaettu takaselkänoja
• Keskikyynärnoja edessä
• Vakionopeudensäädin, perinteinen
• Ajotietokone värinäytöllä
• Sähköiset ikkunannostimet edessä ja takana
• Paikallaanpitoavustin (Audi hold assist)
• 4-puolainen nahalla päällystetty ohjauspyörä
• Radio ja CD-soitin
• Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
Ajoneuvon varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 289000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.8 cm3 |
| Keskikulutus | 7.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.8 l/100km |
| Co2-päästöt | 169 g/km |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2040 kg |
| Omamassa | 1545 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | IJC-331 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

