Citroen C4
Citroen C4 (vm. 2016)
Citroen C4 – moderni ja hyvin varusteltu automaatti. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
Tästä pääset tutustumaan auton sisätiloihin - https://cloud-fra.insta360.com/share/fra/3y8j4H1G0W8c1N8Q6698776576
• Huoltokirja, viimeisin huolto 04/26 124tkm
• Jakohihna vaihdettu 04/22 85tkm
• Digitaalinen ja analoginen nopeusmittari
• Katveavustin
• Navigointi kosketusnäytöllä
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke
• Pysäköintitutka edessä ja takana
• 2x avain
• 2x renkaat
• Suomi-Auto
• Navigointi kosketusnäytöllä
• Automaattinen kaksialueilmastointi Rest toiminnolla, valittavissa kolme tehoaluetta
• Vakionopeudensäädin viidellä muistipaikalla sekä nopeudenrajoitin
• Sadetunnistin sekä automaattisesti himmenevä sisätaustapeili
• Sähkötoimiset etusivuikkunat
• Tummennetut takasivulasit ja takaluukun lasi
• Mäkilähtöavustin
• Sähkötoimiset takasivukkunat
• Ohjauspyörän etäisyyden- ja kallistuksen säätö
• Kosketusnäyttö 7 tuumaa Radio, USB liitin, Bluetooth handsfree sekä CD soitin
• Nahkatyyppinen ohjauspyörän päällyste
• Mittariston värisävyn säätö sinisestä valkoiseen
• 3D takavalot
• Etu- ja takasumuvalot, kulmavalotoiminto
• LED huomiovalot edessä
• Lähestymisvalot sivupeilien alareunassa
• Sähkötoimiset ja -lämmitteiset sivupeilit
• Tähänkin autoon mahdollista ostaa kattava lisäturva 12kk-24kk ajaksi. Kysy lisää myyjiltämme.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 125000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Huippunopeus | 187 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.2 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Co2-päästöt | 113 g/km |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1550 kg |
| Vetokyky jarruitta | 655 kg |
| Kokonaismassa | 1810 kg |
| Omamassa | 1315 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | IMM-708 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

