Citroen C4
Citroen C4 (vm. 2013)
Näppärä Citroën C4 automaatti – helppo ja mukava ajettava. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
Tästä pääset tutustumaan auton sisätiloihin - https://cloud-fra.insta360.com/share/fra/3N8D4y1W6D1X0C3u9157035008
• Jakoketju vaihdettu 02/25 103tkm
• Huoltokirja, viimeisin huolto 03/26 105tkm
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke
• 2x avain
• 2x renkaat
• Suomi-Auto
• Automaattinen kaksialueilmastointi Rest toiminnolla, valittavissa kolme tehoaluetta
• Vakionopeudensäädin viidellä muistipaikalla sekä nopeudenrajoitin
• Sadetunnistin sekä automaattisesti himmenevä sisätaustapeili
• Sähkötoimiset etusivuikkunat
• Mäkilähtöavustin
• Sähkötoimiset takasivukkunat
• Ohjauspyörän etäisyyden- ja kallistuksen säätö
• Connecting Box sisältäen Bluetoothin sekä USB ja AUX liittimen
• Digitaalinen nopeusmittari
• Nahkakehäinen ohjauspyörä
• MP3 Radio CD - soitin 6 kaiutinta
• Sähkötoimiset ja -lämmitteiset sivupeilit
• Etu- ja takasumuvalot, kulmavalotoiminto
• Pack Style: Pack Style sisältää pysäköintitutkan takana, koria vasten sähköisesti taittuvat sivupeilit lähestymisvaloilla, kromityylisen listan takapuskurissa, 12V pistokkeen tavaratilassa sekä metallivärin.1 602,96 €HU13
• Tähänkin autoon mahdollista ostaa kattava lisäturva 12kk-24kk ajaksi. Kysy lisää myyjiltämme.
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitUSBVakionopeudensäädin: Perinteinen
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 105000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 188 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 6.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Kokonaismassa | 1755 kg |
| Omamassa | 1420 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | LLO-320 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

