Ford Mondeo
Ford Mondeo (vm. 2005)
Näppärä ja tilava Mondeo automaattina. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja, paperinen
• 2x avain
• 2x renkaat alumiinivanteilla
• Lohko ja sisätilanpistoke
• Vetokoukku
• Automaattinen ilmastointi (EATC)
• Etumatkustajan käsikäyttöinen ristiseläntuen säätö
• Kuljettajan istuimen sähkötoiminen korkeudensäätö ja käsikäyttöinen ristiseläntuen säätö
• Sähkötoimiset takasivuikkunat
• Sävylasit
• Tuulilasi: Lämmitettävä
• Kuljettajan ja matkustajan kaksivaiheiset turvatyynyt sekä sivuturvatyynyt
• Matkustamon IPS-turvaverhot
• Lukkiutumattomat ABS-jarrut - elektronisesti ohjatulla jarrutusvoiman tasaimella (EBD)
• Sähkötoimiset etusivuikkunat estetunnistimella
• Ford 6000 RDS CD-soitin
• Kolmipisteturvavyöt kaikilla viidellä istuimella
• PATS-käynnistyksenestojärjestelmä
• Nahalla verhoiltu ohjauspyörä ja vaihteenvalitsijan nuppi
• Etusumuvalot
• Sähkötoimiset ja lämmitettävät ulkopeilit
• Kauko-ohjattava keskuslukitus
• Ohjaustehostin
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinOhjaustehostinPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2005 |
| Mittarilukema | 285000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 107 kW |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 9.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 12.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.3 l/100km |
| Co2-päästöt | 221 g/km |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 2095 kg |
| Omamassa | 1470 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | MSG-359 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

