Honda HR-V
Honda HR-V (vm. 2000)
Näppärä ja monikäyttöinen neliveto HR-V. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa, juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
Tästä pääset tutustumaan auton sisätiloihin - https://cloud-fra.insta360.com/share/fra/3b8D1t6G6X20942E2998284288
• Katsastettu 4/2026
• Huoltokirja
• Penkinlämmittimet
• Sähkötoimiset, lämmitettävät ulkopeilit
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke
• Sähkötoimiset etusivulasit
• Metalliväri
• 2x renkaat
• 2x avain
• Automaattivaihteisto
• Neliveto
• Suomi-auto
Ajoneuvon varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2000 |
| Mittarilukema | 223000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 77 kW |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 8.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 9.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.5 l/100km |
| Co2-päästöt | 201 g/km |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 500 kg |
| Kokonaismassa | 1660 kg |
| Omamassa | 1334 kg |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | NEE-265 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

