Lexus CT
Lexus CT (vm. 2013)
Makea pikku sportti lexus tarjolla. Äänentoistoa parannettu soi mukavasti. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kk. erillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja, viimeisin huolto 09/25 186tkm
• Suomiauto
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke
• Takakontissa erillinen Kenwoodin subwoofer ja Gladenin vahvistin, tasonsäätö keskikonsolissa
• F Sport muotoilupaketti etu- ja takapuskurit, etusäleikkö
• Musta sisäkatto
• Punamusta sportti sisusta
• 2x renkaat alumiinivanteilla
• 2x avain
• Focal laadukkaat kaiuttimet
• Peruutuskamera sisätaustapeilissä
• Ajonhallintajärjestelmä (VSC)
• Luistonesto (TRC)
• Automaattinen ilmastointi
• 60/40 -suhteessa taittuva takaistuimen selkänoja
• Lämmitettävät etuistuimet
• Manuaalisesti säädettävät istuimet
• Automaattivaihteisto
• Kuljettajan istuin ristiselän tuella
• F Sport tehoiskunvaimentimet
• EV-sähkökäyttötila
• Vakionopeudensäädin, perinteinen
• Kevytmetallivanteet 17"
• Sadetunnistin
• Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
• Sävytetyt sivulasit
• Takalasinpyyhin
• Tummennetut takasivuikkunat
• 8 turvatyynyä
• Elektroninen jarruvoimien jako (EBD
• Hätäjarrutehostin (BAS)
• Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
• Bluetooth-yhteys, USB-liitäntä ja AUX-liitäntä
• Nahkapäällysteinen sport-ohjauspyörä
• Ohjauspyörästä säädettävä audio- ja monitoiminäyttö
• Automaattisesti himmentyvä sisätaustapeili
• Kaksoismittaristo
• Etusumuvalot
• Hätäjarruvalo-toiminto
• LED-lähiajovalot
• LED-päiväajovalot
• LED-takavalot ja jarruvalot
• Valaistu sisääntulo
• Automaattisesti himmentyvät ja sähköisesti taittuvat ulkopeilit
• Avaimeton käynnistys
• Smart Key -avaimeton sisäänkäynti ja käynnistys
• Sähköinen ohjaustehostin (EPS)
• Rek. 11/2012
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: Perinteinen
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 187000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 73 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.8 cm3 |
| Keskikulutus | 4.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4 l/100km |
| Co2-päästöt | 94 g/km |
| Edellinen katsastus | 2/2026 |
| Kokonaismassa | 1845 kg |
| Omamassa | 1515 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | NIZ-566 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

