Peugeot 208
Peugeot 208 (vm. 2016)
Näppärä ja siisti peugeot mukavilla varusteilla. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
Tästä pääset tutustumaan auton sisätiloihin - https://cloud-fra.insta360.com/share/fra/3f8e2Y7F0r3a2W3q9369326592
• Huoltokirja
• Jakohihna vaihdettu 2/2025, 131tkm
• 2 x renkaat vantein
• 2 x avain
• ESP + ABS
• Vakionopeudensäädin + nopeudenrajoitin
• Ajotietokone ja ulkolämpötilan mittari
• Sähkötoimiset etuikkunannostimet
• AUX -liitin
• Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
• Isofix–kiinnikeet takasivuistuimissa
• 12V sähkön ulosotto
• Ilmastointi
• Sähkösäätöiset ja -lämmitteiset ulkosivupeilit
• Keskuslukitus kaukosäädöllä
• Tähänkin autoon mahdollista ostaa kattava lisäturva 12kk-24kk ajaksi. Kysy lisää myyjiltämme.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 148000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 50 kW |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1 cm3 |
| Keskikulutus | 4.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 102 g/km |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Kokonaismassa | 1520 kg |
| Omamassa | 1045 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | OVH-748 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

