Ford Transit
Ford Transit (vm. 2010)
1+13 hengen M2 linja-auto. Ajolleen asiallinen ja sisältä siistissä kunnossa. Varusteina mm: Sähkötoiminen liukuovi, Ohjaamon ilmastointi, Vakionopeudensäädin, Polttoainetoiminen lisälämmitin Eberspächer ajastimella.
• Katsastettu 17.9.2025
• Huoltokirja
• Mitax 21 taksamittari
• Digipiirturi
• Ilmastointi (Manuaalinen)
• Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
• Takatilan ilmanvaihto
• Keskuslukitus (Kaukosäätöinen)
• Lämmitettävä tuulilasi
• Sähkökäyttöiset ikkunat
• Sähköpeilit
• Vakionopeudensäädin (Perinteinen)
• Radio, aux pistoke
Ajoneuvon varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 394000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 103 kW |
| Huippunopeus | 100 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 2.4 cm3 |
| Keskikulutus | 0 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 0 l/100km |
| Maantiekulutus | 0 l/100km |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2650 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3700 kg |
| Omamassa | 2575 kg |
| Istumapaikat | 12 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | RBI-347 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

