Volkswagen Caddy Maxi
Volkswagen Caddy Maxi (vm. 2020)
Vähän ajettu täys sähkö Caddy Maxi. ATBe 37,3KWH, range kaupunkiajossa valmistajan ilmoittamana n. 160km. Edullista ajoa sähköllä. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kk. erillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• ALV-vähennyskelpoinen
• 2 x renkaat ja vanteet
• Vetokoukku
• Liukuovi oikealla
• Lattian vanerointi
• Type 2 + CCS latausliitäntä
• Pysäköintitutka takana etäisyysnäytöllä
• Automaattivaihteisto
• Ilmastointi
• Penkinlämmittimet
• Apple CarPlay & Android Auto & MirrorLink
• Lämmitettävät sähköpeilit
• Sähkökäyttöiset ikkunat
• Kaukosäätöinen keskuslukitus
• Ajonvakautusjärjestelmä
• Luistonestojärjestelmä
• Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
• Turvatyynyt
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 34000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 83 kW |
| Huippunopeus | 120 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 0 cm3 |
| Keskikulutus | 0 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 0 l/100km |
| Maantiekulutus | 0 l/100km |
| Co2-päästöt | 0 g/km |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2290 kg |
| Omamassa | 1776 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | SRH-501 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

