Opel Astra
Opel Astra (vm. 2012)
Tilava Astra farkku vetokoukulla. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa, juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
Tästä pääset tutustumaan auton sisätiloihin - https://cloud-fra.insta360.com/share/fra/398c246F3f362l9w8305748992
• Huoltokirja, viimeisin huolto 04/26 218tkm
• Vaihteiston korjaus/laakerointi (tyyppivika) korjattu 2023
• 2x avain
• 2x renkaat
• Lämmitettävä ohjauspyörä
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke
• Vetokoukku
• Vakionopeudensäädin, perinteinen
• Suomi-Auto
• 40/60 suhteessa jaettava takaistuimen selkänoja
• Lämmitettävät etuistuimet
• Ajotietokone ja Check Control
• Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä ja takana
• Ohjauspyörän säätö, korkeus- sekä syvyyssuunnassa, säätyvä tehostus
• CD400 Opera radio/CD, aux-liitäntä, 7 kaiutinta, 155 x 60 graafinen näyttö
• Sähkösäätöiset, lämmitettävät ulkopeilit
• Ilmastointilaite manuaalinen
• Lämpökanavat takajalkatilaan
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKahdet renkaatLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 218000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.4 cm3 |
| Keskikulutus | 6.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 144 g/km |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 710 kg |
| Kokonaismassa | 2030 kg |
| Omamassa | 1503 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | TYS-306 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

