Subaru Forester
Subaru Forester (vm. 2010)
Subaru forester – menee sinne minne muut ei pääse! Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa, juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja
• Viimeisin huolto ja jakopää tehty 04/25 219tkm
• Suomi-Auto
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke
• 2x renkaat
• 2x avain
• Ilmastointi, automaattinen
• Takajousituksen automaattinen tasonsäätö
• Keskitasauspyörästön viskolukko
• Vakionopeudensäädin
• Sähkötoimiset sivuikkunat
• Hill Holder-mäkipidätin
• Hätäjarrutehostin
• Ohjauspyörän etäisyyssäätö
• 7 Kaiutinta
• Audiopainikkeet ohjauspyörässä
• Tuulilasin alareunan lämmitys
• Sähkösäätöiset ja -lämmitettävät taustapeilit
• Kattokaiteet
• Ohjauspyörän korkeussäätö
• Etuistuinten lämmitys
• Kauko-ohjattu keskuslukitus
• Vetokoukku
• TIETOJEN OIKEELLISUUS TARKISTETTAVA MYYJÄLTÄ
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 224000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 185 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 8.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 11.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 7 l/100km |
| Co2-päästöt | 199 g/km |
| Edellinen katsastus | 7/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2015 kg |
| Omamassa | 1550 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Rekisteritunnus | VVN-599 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

