Citroen C4 Picasso
Citroen C4 Picasso (vm. 2013)
Tilava C4 Picasso – mukava ja käytännöllinen perheauto. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
Tästä pääset tutustumaan auton sisätiloihin - https://cloud-fra.insta360.com/share/fra/3b8v4T0t8Q6B6K6V7901796352
• Huoltokirja, viimeisin huolto 06/25 145tkm
• Lohkolämmitin ja sisäpistoke/sisätilanlämmitin
• Tutkat takana
• 2x renkaat
• 2x avain
• Suomi-Auto
• Automaattinen kaksialueilmastointi, ohjataan 7 kosketusnäytön kautta
• Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin esiohjelmoitavilla muistipaikoilla
• Lämpöä heijastava tuulilasi
• Ajonopeuden mukaan muuttuva tuulilasinpyyhkijöiden tihkutoiminto
• Mäkilähtöavustin (pitää jarrun kytkettynä mäessä 2 sekuntia)
• Sähkötoimiset sivuikkunat edessä ja takana likistyksenestolla
• Korkeus - ja syvyyssuunnassa säädettävä ohjauspyörä
• Vaihteenvaihdon osoitin käsivalintaisen vaihteiston yhteydessä
• Moottorin käynnistys painonapilla
• Radio, 6 kaiutinta, USB liitin, Bluetooth handsfree sekä AUX liitin, säätimet ohjauspyörän keskiössä
• 12V pistoke edessä, takaistuimilla ja tavaratilassa
• Lentokonepöydät etuistuinten selkämyksissä
• Säilytyslokerot toisen istuinrivin jalkatilassa
• Nahkatyylinen ohjauspyörän päällyste
• Automaattisesti kytkeytyvät huomiovalot, hämärätunnistin
• LED huomiovalot edessä
• Sähkötoimiset ja lämmitettävät sivupeilit
• Tähänkin autoon mahdollista ostaa kattava lisäturva 12kk-24kk ajaksi. Kysy lisää myyjiltämme.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitUSBVakionopeudensäädin: Perinteinen
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 148000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 88 kW |
| Huippunopeus | 187 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 6.3 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Co2-päästöt | 145 g/km |
| Edellinen katsastus | 6/2025 |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Omamassa | 1505 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | YIL-540 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

