Fiat 500
Fiat 500 (vm. 2021)
Fiat 500 Dolcevita – pieni, tyylikäs ja hyvin varusteltu. Tämänkin auton rahoitamme vaikka ilman käsirahaa, juuri sinulle sopivilla kuukausierillä. Kysy lisää myyjiltämme.
• Huoltokirja, viimeisin huolto 04/26 76tkm
• 2x renkaat
• 2x avain
• Kiinteä lasikatto
• Pysäköintitutka takana
• Automaattinen ilmastointi
• Lämmitettävät etuistuimet
• Vakionopeudensäädin
• Sähkötoimiset sivuikkunat
• Apple CarPlay & Android Auto -älypuhelimen peilaus
• 6 kaiutinta
• Uconnect 7" kosketusnäytöllinen radio, USB
• Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
• Ohjauspyörän korkeussäätö
• Follow Me home -saattovalot
• Päiväajovalot
• Kiiltävä pakoputken pää
• Kiiltävät ikkunalistat
• Kiiltävät ulko-ovenkahvat sekä takaluukun kahva
• Korinväriset sivupeilit
• Takalasin lämmitys
• Sähkösäätöiset ja lämmitettävät sivupeilit
• Kauko-ohjattava keskuslukitus
• Sähköinen Dualdrive -ohjaustehostus
• 50/50-suhteessa taitettava takaistuimen selkänoja
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLasikattoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 76000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 52 kW |
| Huippunopeus | 167 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 0 s |
| Iskutilavuus | 1 cm3 |
| Co2-päästöt | 88 g/km |
| Edellinen katsastus | 6/2025 |
| Kokonaismassa | 1360 kg |
| Omamassa | 1055 kg |
| Istumapaikat | 4 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | YXL-432 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Yhteystiedot
Ma-Pe 10:00-18:00
La sopimuksen mukaan
Täyden palvelun autokauppaa Tuusulassa jo vuodesta 1990. Meiltä saat laadukkaat vaihtoautot kilpailukykyiseen hintaan, ystävällisellä palvelulla.

